Technické zázemí


TIER 3+ datové centrum ANO
Virtualizační technologie Hyper-V 3.0 ANO
Failover Clustering technologie ANO
Provoz na diskovém poli HP s 15k rpm disky ANO
Síťové prvky značky CISCO ANO
Redundantní řešení prvků ANO
Operační systém Windows Server 2012 ANO
Webový server IIS 8.0 ANO
Databázový server MSSQL 2012 ANO

Bezpečnost

Bezpečnost datacentra

O bezpečí dat se stará bezpečnostní agentura spolu s nejmodernějšími technologiemi v oblasti zabezpečovacích systémů. O protipožární ochranu se stará certifikovaný systém plynového hašení.

  • kamerový dohled
  • čidla detekce pohybu a dvěří
  • dispečink, ostraha
  • monitorování a evidence přístupu 24x7x365
  • uzavřené RACKy s přístupem na čipovou kartu
  • požární bezpečnost (hasicí zařízení FM-200)
  • dieselagregáty Caterpillar, UPS Emerson

Konektivita

Konektivita ASPone

Konektivita obou datacenter, ve kterých jsou všechny naše nebo zákaznické servery a technologie situovány a provozovány, je v redundanci o velikosti 2x 10 Gbps, což zaručuje maximální rychlost a bezpečí.

Pokud Vás zajímá více technických informací a novinek v oblasti našich technologií, navštivte náš Facebook profil, kde získáte ty nejaktuálnější informace.

Hardware serverů

Servery ASPone

Virtuální servery jsou umísťovány do Clusteru s fyzickými servery běžícími na nejnovějším operačním systému Windows Server 2012 (nebo Linuxové distribuce). Servery určené pro tuto službu obsahují 256 GB RAM ECC, SAS disky v poli RAID 10 a minimálně 24 CPU v systému.

Datacentrum

Datacentrum ASPone

Technické zázemí společnosti je umístěno v nejmodernějších klimatizovaných datacentrech situovaných v Uherském Hradišti (SYNOT - DC Monaco) a Brně (Master DC). Datacentra jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi splňující parametry TIER 3. Nenechte se oklamat informacemi o "moderním" technickém zázemí konkurenčních firem, které mají s technickým zázemím našeho formátu pramálo společného.

.