Cloud Office - virtuální kancelář na dosah

Díky produktu Cloud Office společnosti ASPone nebylo nikdy snadnější provozovat vlastní kancelář skutečně odkudkoliv. Náš jednotný balík produktů nabízí firmám i jednotlivcům vše co je potřeba pro efektivní vedení firmy.

Náš balík obsahuje sadu produktů, které nabízí možnost provozovat kompletní kancelář na jednom místě s přístupem odkudkoliv na světě. Již nikdy nebudete muset řešit problém, že k účetnímu software nebo svým emailům nemáte přístup z mobilu nebo počítače v zahraničí.

 

Pro koho je služba vhodná?

Naše služba Cloud Office je vhodná pro všechny jednotlivce a všechny typy firem, které chtějí zpřístupnit své důležité informace mnoha lidem z jednoho centralizovaného místa. Vaši zaměstnanci pak získájí možnost sdílet dokumenty, diskusní příspěvky, účetní software nebo dokonce emaily odkudkoliv na světě.

 

Obsah balíčku služeb

Všechny níže uvedené služby získáte jako součást balíčku za zvýhodněnou cenu (samostatná cena jednotlivých produktů je mnohem vyšší). Níže naleznete popis služeb v balíku Cloud Office a jejich výhody.

Díky našemu balíku získáte všechny tyto služby od jedné firmy (vše budete mít pod jednou střechou) a k tomu ještě za zvýhodněnou cenu oproti standardnímu ceníku služeb.


Virtuální Cloud server s OS Windows Server 2012 R2
Dokonalou spolupráci více lidí odkudkoliv, kde je připojení k Internetu, nabízí virtuální Cloud server s parametry 2 GB RAM, 40 GB HDD a 1 CPU Intel Xeon. Na server můžete nahrávat data, dokumenty a pracovat s licencí Microsoft Office v ceně a startovací licencí účetního software.
Emaily provozované na Cloud Exchange 2013
Emailovou dostupnost odkukoliv Vám zajistí provoz emailů na odděleném Exchange Serveru 2013 hostovaném v Cloudu s maximální dostupností!
Webhosting pro firemní web (internetovou prezentaci firmy)
Provoz (umístění / webhosting) webové prezentace je součástí tohoto balíčku. Odpadá Vám tak starost, na který server Váš firemní web umístit. Vše bude provozováno v Clusterovém řešení poskytující vysokou rychlost a dostupnost Vašeho webu za zvýhodněnou cenu.
Registrace vlastní .CZ domény 2. řádu
Součástí balíčků je také registrace nové domény 2. řádu s koncovkou .CZ, popřípadě využití již existují domény, kterou nyní vlastníte (prodlužovací poplatek je v ceně).
SharePoint hosting
Díky našemu SharePoint hostingu získáte možnost sdílet přes web týmové dokumenty nebo si jednoduše vytvořit vlastní internetové stránky běžící pod vlastní doménou 2. řádu, která je součástí tohoto balíčku.
Licence Office 2013 Standard
Licence Office Standard nabízí legální využívání nejpopulárnějšího kancelářského balíku na Vašem virtuálním Cloud Serveru. Vše již máte předinstalováno a připřaveno přímo pro Vaše použití. Součástí balíku je Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Office Web Apps 2013.
Účetní software Pohoda nebo Money S3
Na serveru můžete mít již nainstalovánu verzi účetního software Pohoda nebo Money S3 ve variantě zdarma. Pokud již máte existující licenci, můžete ji použít nebo Vám pomůžeme zprostřekovat koupi nové licence za zbýhodněných podmínek.

 

Proč využít této služby?

Jedná se o výjimečnou nabídku, která zájemcům poskytne komplexní serverové řešení zahrnující nejen webhosting pro firemní web, Exchange emailové řešení, službu Sharepoint, ale také vlastní účetní software. A to vše se vzdáleným přístupem odkudkoliv na světě. Při koupi tohoto balíku navíc dostanete .CZ doménu s roční správou zdarma.

 

Cena služby

Obsahem balíčku služeb Cloud Office jsou cenově zvýhodněné služby prodávané za jednu cenu.

Obsah balíčku Standardní cena (bez DPH) Perioda platby
Virtuální Cloud server s OS Windows Server 2012 R2 909,- Kč měsíčně
Emaily provozované na Cloud Exchange 2013 246,- Kč měsíčně / 2 schránky
Webhosting pro Váš firemní web 150,- Kč měsíčně
Správa vlastní .CZ domény 2. řádu 239,- Kč ročně
SharePoint hosting 750,- Kč měsíčně
Licence Office 2013 Standard 950,- Kč měsíčně (2 přistupující uživatelé)
Účetní software Pohoda nebo Money S3 0,- Kč měsíčně (základní balík)
Standardní cena celkem: od 3025,- Kč měsíčně
Vaše cena: od 2390,- Kč měsíčně
S námi ušetříte: 635,- Kč měsíčně

Jedná se o kompletní Cloud Office balík zahrnující všechny služby pro 2 současně přistupující uživatele.

Pro sestavení individuální nabídky přímo na míru Vašim potřebám nás neváhejte kontaktovat. Zvýšený počet uživatelů již nebude mít razantní vliv na změnu ceny.

 

Objednávka

Pro sestavení nabídky a objednávku nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.