Cloud Office Lite - virtuální kancelář pro začínající na dosah

Díky produktu Cloud Office Lite společnosti ASPone nebylo nikdy snadnější provozovat vlastní kancelář skutečně odkudkoliv. Náš jednotný Lite balík produktů nabízí firmám i jednotlivcům vše co je potřeba pro efektivní vedení firmy.

Náš balík obsahuje sadu produktů, které nabízí možnost provozovat kompletní kancelář na jednom místě s přístupem odkudkoliv na světě. Již nikdy nebudete muset řešit problém, že ke svým emailům nemáte přístup z mobilu nebo počítače v zahraničí.

 

Pro koho je služba vhodná?

Naše služba Cloud Office Lite je vhodná pro všechny jednotlivce a všechny typy firem, které chtějí zpřístupnit své důležité informace mnoha lidem z jednoho centralizovaného místa. Pro vyšší nároky (běh na vlastním serveru, účetní sotware, licenci Microsoft Office) je připraven vyšší balíček Cloud Office zahrnující více služeb i pro ty nejvyšší nároky.

 

Obsah balíčku služeb

Všechny níže uvedené služby získáte jako součást balíčku za zvýhodněnou cenu (samostatná cena jednotlivých produktů je mnohem vyšší). Níže naleznete popis služeb v balíku Cloud Office a jejich výhody.

Díky našemu balíku získáte všechny tyto služby od jedné firmy (vše budete mít pod jednou střechou) a k tomu ještě za zvýhodněnou cenu oproti standardnímu ceníku služeb.

Emaily provozované na Cloud Exchange 2013
Emailovou dostupnost odkukoliv Vám zajistí provoz emailů na odděleném Exchange Serveru 2013 hostovaném v Cloudu s maximální dostupností!
Webhosting pro firemní web (internetovou prezentaci firmy)
Provoz (umístění / webhosting) webové prezentace je součástí tohoto balíčku. Odpadá Vám tak starost, na který server Váš firemní web umístit. Vše bude provozováno v Clusterovém řešení poskytující vysokou rychlost a dostupnost Vašeho webu za zvýhodněnou cenu.
Registrace vlastní .CZ domény 2. řádu
Součástí balíčků je také registrace nové domény 2. řádu s koncovkou .CZ s možností využití již existují domény, kterou nyní vlastníte.
SharePoint hosting
Díky našemu SharePoint hostingu získáte možnost sdílet přes web týmové dokumenty nebo si jednoduše vytvořit vlastní internetové stránky běžící pod vlastní doménou 2. řádu, která je součástí tohoto balíčku.

 

Proč využít této služby?

Jedná se o výjimečnou nabídku, která zájemcům poskytne komplexní řešení pro správu méně náročných potřeb firmy a to vše se vzdáleným přístupem odkudkoliv na světě. Při koupi tohoto balíku navíc dostanete .CZ doménu s roční správou zdarma.

 

Cena služby

Obsahem balíčku služeb Cloud Office Lite jsou cenově zvýhodněné služby prodávané za jednu cenu.

Obsah balíčku Standardní cena (bez DPH) Perioda platby
Emaily provozované na Cloud Exchange 2013 246,- Kč měsíčně / 2 schránky
Webhosting pro Váš firemní web 150,- Kč měsíčně
Správa vlastní .CZ domény 2. řádu 239,- Kč ročně
SharePoint hosting 750,- Kč měsíčně
Standardní cena celkem: od 1166,- Kč měsíčně
Vaše cena: od 890,- Kč měsíčně
S námi ušetříte: 276,- Kč měsíčně

Jedná se o kompletní Cloud Office Lite balík zahrnující všechny služby pro 2 současně přistupující uživatele.

Pro sestavení individuální nabídky přímo na míru Vašim potřebám nás neváhejte kontaktovat. Zvýšený počet uživatelů již nebude mít razantní vliv na změnu ceny.

 

Objednávka

Pro sestavení nabídky a objednávku nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.